6,52ha obok budowanego akwenu o pow.110ha do 17.07.2018

Dodane: Czwartek, 23 Sierpień, 2018  12:25
  • Cena: 456 400 zł
  • Kategoria: Nieruchomości / Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki: 65200
  • Rodzaj działki: Usługowa

Opis oferty:

• W studium zagospodarowania przestrzennego obszar przeznaczony pod rekreację, sport rozrywkę, usługi (hotelarstwo, golf, kempingi itp.), działka w sąsiedztwie budowanego zbiornika retencyjnego o charakterze turystyczno – rekreacyjno – sportowym, z regulowaną linią brzegową (plaże, stanowiska wędkarskie, przystań kajakowa, ścieżka rowerowa łącząca miasto Gorzów Śląski i planowaną marinę na żaglówki w miejscowości Wygiełdów).
• Działka 6,52ha (grunty rolne)
• Położona na wzgórzu, z lekkim nachyleniem, wysokości działki npm: 206.5 m (strona N), 201.6m (strona S),
• Największa obszarowo w pobliżu budowanego zbiornika z dojazdem z drogi wojewódzkiej 487 i z dostępem do mediów Prąd – w obszarze, kanalizacja i wodociągi – w pobliżu, z dwóch stron działki na całej długości i szerokości drogi gruntowe.
• Rodzaj linii energetycznej przy działce: LSN20 (średnia moc na całej długości działki) i niskiej mocy na styku z działką
• Działka w Gorzowie Śląskim woj. Opolskie, nr działki: 258 (geoportal), nr199/17 (OGKiKN Olesno)
• Odległość działki od planowanej plaży i regulowanej linii brzegowej zbiornika wodnego ~550m
• Szczegółowe Informacje dot budowy, jak analizy hydrologiczne, przekroje topograficzne, dokładne wymiary, symulacje poziomów, wizualizacje 2D/3D i inna dokumentacja projektowa, dostępne u Burmistrza Miasta i Gminy Gorzów Śląski.
• Ze względu na prawa autorskie wizualizacji inwestycji, nie są one dostępne publicznie w sieci a udostępniane są drogą prywatną w formie elektronicznej (wysyłam na mail).
• LICYTACJA!
Cena z ogłoszenia jest ceną wyjściową i ustalona będzie w wyniku licytacji otwartej, z zastrzeżeniem możliwej braku zgody na sprzedaż, w sytuacji nie osiągnięcia minimalnej wartości oczekiwanej przez sprzedającego. Zakończenie licytacji 17.07.2018. O zmianach proponowanej ceny zainteresowani będą informowani drogą telefoniczną lub mailową indywidualnie, niezwłocznie po zmianie najwyższej oferty. W przypadku pojawienia się wyższej oferty po 17.07.2018 niż wylicytowana przed terminem a przed dokonaniem sprzedaży sprzedający zastrzega sobie prawo do przyjęcia oferty korzystniejszej z jednoczesnym poinformowaniem osoby wcześniej licytującej o zaistniałym fakcie. Sprzedający zastrzega sobie również możliwość przesunięcia terminu licytacji informując o tym fakcie interesantów.

OPIS INWESTYCJI W SĄSIEDZTWIE SPRZEDAWANEGO GRUNTU
Inwestycja hydrologiczna w sąsiedztwie sprzedawanego terenu, o charakterze publiczno prywatnym, realizowana w porozumieniu Gminy Gorzów Śląski, Ministerstwa Infrastruktury, Państwowego Gospodarstwa Wody Polskie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego. Przedsięwzięcie będzie finansowane w znacznej mierze z funduszy przeciw powodziowych, jak również funduszy przeznaczonych na rozwój obszarów wiejskich oraz infrastruktury drogowej. Urobek z regulacji linii brzegowej oraz niecki akwenu, ma być wykorzystany to budowy obwodnicy miasta Gorzów śląski której kształt został już zaakceptowany, oraz obwodnicy Olesna.
Planowana powierzchnia zalewu ma wynosić około 110ha lustra wody. Od strony zachodniej (od strony sprzedawanego terenu) ma być regulowana linia brzegowa wzdłuż której ma biec ścieżka rowerowa, łącząca plaże stanowiska wędkarskie przystań kajakową a w przyszłości stadion w pobliżu miasta i inne obiekty rekreacyjno sportowe. Wschodnia część akwenu będzie miała poldery zalewowe w sytuacji spiętrzeń wody przy intensywnych opadach. Wszelkie szczegółowe informacje dostępne u Burmistrza Miasta i Gminy Gorzów śląski.

Przedstawione powyżej informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w myśl art. 66 § 1 K.C.
Złożenie oferty zakupu wiąże się jednocześnie ze zgodą na przechowywanie przez sprzedającego danych osobowych i wykorzystywanie ich tylko i wyłącznie w celu kontaktu w sprawie nabycia terenów. Po dokonaniu transakcji wszystkie dane osobowe zainteresowanych osób zostaną usunięte.
Tel. 600314756 600 - pokaż numer telefonu -
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gorzów Śląski
Bartłomiej Kłos
Na Lento.pl od 14 cze 2018
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie